Армения надви Казахстан с късни голове (видео)

Националният отбор на Армения победи с 2:0 Казахстан в мач от Група “Е” на квалификациите за Мондиал 2018. Успехът дойде трудно в последните двадесетина минути на срещата. След равностойно първо полувреме домакините наложиха натиск след почивката. Преломният момент в срещата обаче бе в 64-ата минута, когато Сергей Малий получи втори жълт картон и трябваше да напусне предварително терена. Така Армения успя да се възползва от създалия се шанс и стигна до два бързи гола. Първо Хенрик Мхитарян откри с хубав диагонален удар, а 120 секунди по-късно Араз Йозбилиз удвои с мощен удар след центриране отдясно.

Така Армения записа втори успех в кампанията и вече има шест точки в актива си. Казахстан от своя страна е на последно място с две точки.

АРМЕНИЯ - КАЗАХСТАН 2:0
1:0 Мхитарян (73)
2:0 Йозбилиз (75)