Нов лидер в Серия "Б"

Отборът на Фрозиноне е новият водач в Серия "Б". Бившият тим на Александър Тонев свали от върха Спал, след като го победи с 2:0 като гост в мач от 32-ия кръг на първенството. Чофани и Ариаудо вкараха за победителите в рамките на седем минути между 53-ата и 60-ата минута на срещата. Домакините прекъснаха серията си от 11 поредни мача без поражение, докато гостите вече имат 17 победи и поведоха в класирането с 59 точки.

Новакът Спал остана втори с 58 точки, докато Верона е трети с 55 точки, след като завърши 1:1 с Пиза. Четвъртият Перуджа има 48 точки след 0:0 в гостуването на Карпи.