Иван Иванов и Мишо Александров играха по едно полувреме срещу ЦСКА (Москва)

Българите Иван Иванов и Михаил Александров играха едно полувреме за Арсенал (Тула) в контролна среща с ЦСКА (Москва), която армейците спечелиха с 2:0. И двете попадения вкара бразилският нападател Витиньо Коелю Сантош, като се разписа в 50-ата и в 73-ата минута.

Гостите от Арсенал разчитаха на 20 души в мача, като само трима души играха по цял мач. Иван Иванов и Александров започнаха като титуляри и бяха заменени на почивката. Но през цялото времетраене на двубоя ЦСКА беше по-активният отбор и вратарят Владимир Габулов спаси гостите от още попадения.