Кариана трепери до края срещу Павликени

Кариана запази лидерската си позиция в Северозападната Трета лига след 2:1 над гостуващия му Павликени в среща от 19-ия кръг. Селекцията на Георги Владимиров обаче трепери почти до края за трите точки. Домакините доминираха през целия двубой, но пропиляха поне 20 положения за гол.

Мачът тръгна лошо за тях. В 20-ата минута Димитър Димитров вкара за гостите. Едва в края на полувремето Борислав Боянов успя да заличи пасива – 1:1. След почивката футболистите на Кариана налитаха към вратата на съперника, но мерника и се оказа неточен. Веднъж и гредата помогна на Павликени. Едва в 82-ата минута Николай Дичев донесе победата след като се оказа най-съобразителен в поредната суматоха пред голлинията на гостите.