Битката между Поморие и Несебър завърши без победител

Отборите на Поморие и Несебър не успяха да се победят в контролна среща. Двата тима изиграха проверка, завършила 1:1. Приятелският двубой се проведе на стадиона в Каблешково. Домакините поведоха в 90-ата минута, а "делфините" изравниха в даденото продължение.

Срещата започна с натиск на Поморие. Още в 1-ата минута Ахмедов прати топката в мрежата на Бояджиев. Попадението обаче бе отменено заради засада на нападателя. До 5-ата минута пък вратарят на Несебър трябваше да се намесва решително след удари на Ростислав Петров и Иван Колев. По-късно изстрел от далеч на Петров не успя да затрудни вратаря.

Възпитаниците на Николай Русев започнаха по-активно втората част. Тодоров улови удар на Галин Димов, изстрел на Николай Дамянов от близко мина над вратата. Най-интересното в мача настъпи в 90 минута и допълнителното време.

В последните секунди на срещата Станислав Дрянов изпълни прекрасно свободен удар и откри резултата – 1:0. В даденото продължение Несебър получи право да изпълни корнер, след който Нуретин Пюскюлю с глава изравни.

Състав на Поморие: Д. Тодоров, Хр. Лемперов, Г. Петков, М. Коев, Д. Лозев, К. Георгиев, Р. Петров, Ант. Иванов, Ив. Колев, Ст. Дрянов, Ахм. Ахмедов

Състав на Несебър: Ст. Бояджиев, Д. Молдованов, С. Баев, Цв. Цонков, Дж. Али, Дж. Яшар, Ер. Карадайъ, Ст. Вълчев, Д. Стоянов, Ж. Пехливанов, Ж. Динев