Кулма и Дюлгеров блеснаха за ЦСКА-София срещу Монтана на Панчарево

Отборът на ЦСКА-София победи Монтана в контролна среща. "Червените" победиха с 2:0 в мач, който се състоя на тренировъчната база в Панчарево. Приятелският двубой се игра пред погледа на Гриша Ганчев.

Първото попадение отбеляза Густаво Кулма с глава в 11-ата минута, след асистенция на Арсенио Нунеш. В 64-ата минута Александър Дюлгеров вкара втори гол, реализирайки с шут от малък ъгъл.

"Червените" можеха да запишат и още по-убедителна победа, но направиха няколко пропуска пред вратата на гостите.

В края на срещата Монтана бе на крачка от почетно попадение, но далечен удар на играч от гостуващия тим, срещна гредата.

ЦСКА-София - Монтана 2:0