Хазуров повали Вихрен с два гола

Отборът на Септември (Симитли) победи очаквано Вихрен (Сандански) с 2:0 в среща то 22-ия кръг на Югозападната трета лига. И двата гола за победата отбеляза Борислав Хазуров. Той вкара с глава в последната минута на първото полувреме и десет минути преди края на срещата на празна врата, след като се възползва от асистенция на Анатоли Лулейски. Хазуров в края на мача пропусна да отбележи хеттрик, а невероятен пропуск направи и Здравко Карадачки.

Следващата среща за отбора от Симитли е на 29 март - следващата сряда. Тогава момчетата на Спас Стоименов ще гостуват на Рилски спортист в отложена среща.