Юмруци и край на черната серия за Торонто срещу Чикаго (видео)

Демар Дероузън реализира 42 точки, с които бе с основна заслуга за това Торонто да прекъсне серията си от 11 последователни загуби от Чикаго. В "Еър Канада Сентър" домакините се наложиха със 122:120 след продължение, въпреки че изоставаха с 16 точки в средата на третата част и с 15 в началото на четвъртата.

Кори Джоузеф добави още 19 точки за успеха на Раптърс, а Серж Ибака се отличи с 16 преди да бъде изгонен в третата четвърт заради сбиване с центъра на "биковете" Робин Лопес.

За Чикаго най-резултатен с 37 точки бе Джими Бътлър, докато с 24 завърши гардът Ражон Рондо. Загубата за Булс от този съперник е първа от 31 декември 2013 година.

Срещата бе белязана и от опита за юмручна разправа между Серж Ибака от Раптърс и Робин Лопес от състава на гостите.