Генчев след загубата: Много неприятен терен, вървим по план

Наставникът на Етър Станислав Генчев прие философски загубата в Поморие. "Болярите" пропуснаха да се откъснат с пет точки на върха във Втора лига.

"Започнахме по-добре, имахме 2-3 чисти положения през първото полувреме, но грешката при дузпата промени насоката на мача. Съжалявам много, изключително важен мач беше, разочарован съм, но животът продължава. Ще си вземем поука. В най-неприятния момент получихме гол за 0:1. Имахме иначе добри комбинации, хубави атаки. През второто полувреме от позицията на губещ действахме по-атакуващо, получихме втори гол и с това приключи мачът.

Преди мача се притеснявах от контузии, доста тежък терен за професионален футбол, неприятен терен, дано няма някаква сериозна контузия. Няма да сме последният отбор от лидерите, който губи точки. Важното е да има постоянство и да показваме добра игра, за да задържим първото място. Няма притеснение в Етър, вървим по план. Хубавото за нас е, че ще останем първи за паузата. Гледах мача отгоре, защото не бях в групата и нямаше как да стоя на скамейката", каза младият специалист.