България U18 загуби и втората си контрола с Финландия (видео+галерия)

Юношеският национален отбор на България (до 18 години) загуби и втората си среща с връстниците от Финландия в контролна среща, която се игра на терена в комплекса "Царско село". Този път нашите отстъпиха с 0:1, след като в събота паднаха с 2:3.

Единственото попадение дойде в 4-ата минута на втората част, когато се разписа нападателят на Интер (Турку) Албион Адеми. Адеми засече подаване на колегата си от атаката Еету Вертайнен, футболист на ХИК (Хелзинки).

Въпреки това малките "лъвове" в определени моменти от второто полувреме опитаха с дълбока преса да стигнат до ситуации за гол, но такива не се откриха кой знае колко.
България U18 - Финландия U18 Националният отбор до 18 години е селекция на родените през 1999-а година, които реално ще поемат щафетата от набор 1998. Най-добрите от тази възраст обаче са в националния отбор във Франция, който в сряда стартира квалификациите си под ръководството на Ангел Стойков.