Индзаги: Почивката идва в неподходящ момент

Треньорът на Лацио Симоне Индзаги разкри, че не е особено доволен от предстоящата почивка в първенството за мачовете на националните отбори. “Орлите” са в серия от 8 поредни двубоя без загуба, макар да не успяха да победят Каляри (0:0) в срещата помежду им от 29-ия кръг на Серия “А”. Наставникът смята, че паузата може да наруши ритъма на неговия тим.

“Този път не бяхме толкова брилянтни, както в други мачове. Каляри игра доста силно и се раздаде на терена. Ние можехме да се представим и по-добре. Имахме няколко добри възможности в мача, но не се възползвахме от тях. Дойдохме за три точки, но си тръгваме с една. Не винаги нещата се получават така, както ни се иска. Трябва да отдадем дължимото и на съперника, който игра доста добре. Предстои ни много напрегнат финал на сезона, така че се надявам след паузата всички да се завърнат в добра форма. Тази почивка идва в много неподходящ момент, но тя е предвидена много отдавна и ние нищо не можем да направим. След паузата ни предстои мач със Сасуоло, а след това е дербито, така че трябва да сме готови за битка”, заяви Индзаги.