ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА ГРАБНА ПРИЗА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ В БАКУ

Вихър (Славяново) спря Левски

Вихър (Славяново) победи един от кандидатите за първото място в Северозападната Трета лига – Левски (Левски) с 1:0. Двубоят бе дербито на 18-ия кръг. Герой в него стана Иван Иванов с попадението си в 67-ата минута. Минути по-късно отново той се измъкна сам срещу вратаря на левскарите, но Тони Паликрушев го фаулира и съдията му вдигна втори жълт и червен картон. Още три пъти гредите помогнаха на гостите след два удара на Траян Димитров и един на Евгени Систов през второто полувреме. Иначе битката бе равностойна, с малко голови ситуации и предимно единоборства.