Белчев обяви голямата цел пред ЦСКА-София, след като "тотално надигра" Локомотив

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев обяви голямата цел пред отбора до края на първенството.
"Целта ни е да се класираме втори", разкри треньорът след днешното равенство (1:1) срещу Локомотив в Пловдив.

"Вкарахме гол. За съжаление за пореден път не успяхме да си вкараме положенията. През по-голямата част стояхме по-добре от Локомотив и тотално ги надиграхме. Съжалявам, че загубихме две точки. За съжаление допуснахме технически брак през първото полувреме и още по-добре можехме да работим по фланговете, което ни попречахи да създадем още повече положения.

Меркадо се включи добре по левия фланг, след неговото включване имаше 2-3 центрирания. Арсенио имаше не чак толкова добро включване. Правим смени с идеята да променим нещо. Днес раздвижихме левия фланг. Мисля, че двете смени бяха добри. Днешната точка не ни устройва.

Нека първо се подготвим за мача с Разград, имаме сили и ще се представим на ниво", обеща Белчев след днешния мач в Пловдив.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg