Вижте какъв гол вкара Мартин Шкъртел (видео)

Страхотен гол вкара бившият защитник на Ливърпул Мартин Шкъртел за сегашния си тим Фенербахче при домакинската загуба с 2:3 от Коняспор на Димитър Рангелов петък вечерта. В 20-ата минута словашкият бранител иззе функциите на колегите си в атака и след страхотен индивидуален пробив изпрати топката в противниковата врата за 1:1.

Сезонът не се развива много добре за тима на Фенербахче, който е четвърти в класирането на турското първенство, на 10 точки от лидера Бешикташ, който още не е изиграл мача си от кръга. Рангелов и компания пък са осми в подреждането.