Краснодар надви Локо (М) като гост (видео)

Тимът на Краснодар надви с 2:1 като гост Локомотив (Москва) в последния мач от 19-ия кръг на руското първенство. Владислав Игнатиев изведе "железничарите" от столицата напред с диагонален удар по земя в 36-ата минута. През втората част обаче "биковете" обърнаха нещата в своя полза. Павел Мамаев изравни в 56-ата минута с удар отблизо, а Вандерсон донесе победата на краснодарци с попадение в 64-ата минута.

Краснодар се изкачи на четвърта позиция с 32 точки, докато Локо (Москва) е 10-и с 26 точки. Лидер е Спартак (Москва) с 44 точки, пред ЦСКА (Москва) и Зенит с по 36.