Сари: Не сме далеч от най-големите

Треньорът на Наполи Маурицио Сари смята, че отборът му е не е много далеч от класата на най-големите отбори в Еворпа. Той смята, че футболистите му са се противопоставили добре на Реал Мадрид в реванша на "Сан Паоло". Италианците обаче записаха втора загуба с 1:3 и така приклюиха участието си в надпреварата.

"Бях предупредил играчите за Серхио Рамос, който е от световна класа при тези статични положения. Той вкарва седем от осем възможности, без значение дали го пазят зоново или персонално. Има какво да подобрим във физическо отношение, но смятам, че направихме много силно първо полувреме и държахме съперника далеч от нашето наказателно поле. Изиграхме силни 55 минути, но за да задържим това темпо ни трябваше повече ентусиазъм. Двата гола ни сломиха и обратът стана невъзможен. Останахме с впечатлението, че не сме далеч от най-големите отбори. Ако продължим да израстваме и да станем малко по-силни физически, скоро ще вдигнем още нивото", смята Сари.