Турнир на талантите U14 - Зона Варна - Зона Велико Търново /Почивка/

Тулуза изпусна Лил

Отборите на Тулуза и Лил завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 28-ия кръг на Лига 1. Домакините могат да съжаляват повече, че не стигнаха до успеха, тъй като в последните минути пропуснаха дузпа, с която можеха да грабнат победата.

Тулуза откри резултата в 30-ата минута с попадение на Кристофър Юлиен, но в 80-ата Ясин Бензия изравни за “кучетата”. Пет минути преди края на срещата домакините получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар, но Мартин Брайтуайт не успя да преодолее Винсент Ениеама и така двата тима поделиха точките.

Тулуза е девети с 36 точки, докато Лил е опасно близо до опасната зона с едва 30. Първият изпадащ е със само три по-малко.