Късен гол спаси Партизан в дербито с Цървена звезда

Голямото дерби на Сърбия между Цървена звезда и Партизан завърши без победител - 1:1. Двата гранда сътвориха поредния горещ сблъсък помежду си, а “гробарите” извадиха късмет, като се добраха до точката три минути преди края на срещата.

Домакините от Звезда поведоха в резултата в 34-ата минута с попадение на Гуелор Канга. Този гол обаче не трябваше да бъде зачетен, защото повторенията ясно показаха, че топката е напуснала терена, преди да бъде подадена към Канга.

В 87-ата минута обаче Партизан успя да измъкне равенството. Тогава Вуличевич центрира за Урош Джурджевич, който с глава простреля вратата на съперника за 1:1.

Феновете на двата тима пък отново сътвориха истинско шоу по трибуните с факли, бомбички и димки.

След това реми Цървена звезда остава начело в класирането с 61 точки, докато Партизан запазва втората си позиция с 55 точки.