Бразилец герой за Рубин (видео)

Отборът на Рубин се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Русия. Казанци елиминираха много трудно втородивизионния Сибир след победа с 1:0. Успехът бе осигурен от голмайстора на тима Джонатас. Бразилецът се разписа в края на мача.

Домакините пропуснаха доста положения преди почивката, а през втората част влизането на ветерана Гьокдениз Карадениз направи атаките на Рубин още по-опасни. Така се стигна до поредната напрегната ситуация пред вратата на Сибир, при която Руслан Камболов намери Джонатас и той заби топката под гредата.

На полуфиналите тимът на Хави Грасия ще срещне Урал. Вчера отборът на Николай Димитров поднесе изненадата, като отстрани драматично Краснодар.

РУБИН - СИБИР 1:0
1:0 Джонатас (88)