Провал за Оксер за Купата на Франция (видео)

Отборът на Оксер за пореден път показа, че се намира в огромна криза. Тази вечер тимът отпадна и от Купата на Франция на фаза 1/8-финал. По-неприятното е, че това се случи при гостуването на аматьорския Фреюс Сен Рафаел, което бе загубено с 0:2.

Успехът на домакините дойде след попадения на Неупокусек Менди в 5-ата и Карим Тлили в 39-ата минута на двубоя. За Оксер пък това бе поредна неприятна загуба, като отборът се представя зле и в Лига 2, където изглежда ще се бори до последно да не изпадне и от втория ешелон.

Междувременно в друг мач от тази фаза на турнира Бастия загуби от Анже у дома с 0:1. Успехът на гостите дойде с гол на Фамара Диедиу в 40-ата минута. Люботитно е, че това е втора поредна победа на Анже над Бастия в рамките само на три дни.