Страхил Попов с важен гол за Касъмпаша (видео)

Българският футболист Страхил Попов вкара гол при победата на тима си Касъмпаша с 2:0 срещу гостувалия Ризеспор в първа 1/4-финална среща от турнира за Купата на Турция. Страхил Попов записа 90 минути за Касъмпаша и в 63-ата минута реализира първото попадение в срещата. Вcв втората минута на добавеното време Бангали-Фоде Койта добави още един гол и доближи Касъмпаша до класиране на 1/4-финалите.

При гола си Попов получи пас отдясно по земя и веднага стреля. Първият му удар бе блокиран от бранител на гостите, но топката се върна в българския халф и при добавката той бе точен.

Койта пък изпрати топката в противниковата врата с удар от дъгата на наказетлоното поле.

Васил Божиков остана през целия мач на пейката на резервите на Касъмпаша.