Юношите на Септември загубиха от Цървена звезда

Юношите на Септември (София) до 17 години гостуваха на връстниците си от Цървена звезда за контролна среща. В сръбската столица възпитаниците на Християн Войнов загубиха с 0:2. До почивката резултата бе 0:0, а играта равностойна. Многото смени след почивката доведоха до головете за малките звездаши. Заради тази контролна среща срещата между Пирин (Благоевград) и Септември от Елитната група до 17 години бе отложена и ще се играе утре от 11.00 часа на базата на "орлетата" в село Рилци.

Наставникът на Септември Християн Войнов остана много доволен от контролата в Белград."Играхме срещу много силен съперник и се получи добър мач. Смея да твърдя че у нас няма толкова силен отбор на тази възраст. За нас е много важно да играем срещу силни отбори, за да може да си сверим часовника докъде сме стигнали", коментира Войнов пред Sportal.bg.