Орачев: Целта ни е топ 3

Наставникът на Поморие Малин Орачев беше разочарован от загубата с 1:2 от Септември (София), която прекъсна серията от шест поредни победи на тима във Втора лига. Младият специалист все пак заяви, че отборът ще продължи да се бори за място в тройката.

"Започнахме много интензивно, агресивно, създадохме добри положения, вкарахме гол, но не успяхме да затворим мача с второ попадение. За жалост при първата си опасна атака гостите изравниха, което вкара напрежение в нашия отбор. След почивката отстъпихме средата на терена и допуснахме второ попадение, което не успяхме да върнем. Може би класа не ни достигна, за да направим две силни полувремена. Конкретни цели нямаме. Амбицирани сме да печелим всеки мач. Ние сме един от добрите отбори в групата и реалните ни възможности са да се преборим за място в топ три, което ти дава право на участие в баражите за елита", коментира Орачев.