Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Сент Етиен с нова издънка във Франция

Отборът на Сент Етиен допусна неочаквана загуба с 0:1 като домакин на Каен в мач от 27-ия кръг на Лига 1. Умората у играчите на “зелените” след битката с Манчестър Юнайтед в Лига Европа бе твърде голяма и нормандците се възползваха от това. Единственото попадение падна в средата на първата част, когато Силвио Роделен се възползва от пас на Венсан Бесат, за да донесе успеха. През втората част Сент Етиен наложи натиск, който обаче се оказа ялов и не доведе дори и до изравнително попадение.

Така играчите на Кристоф Галтие записаха втора поредна загуба и мечтата им за ново участие в Европа изглежда все по-бледа. Сент Етиен е шести с 39 точки. Каен пък е на другия край на емоцията в момента с втори пореден успех. Нормандците са 14-и с 31 точки и опасната зона вече е малко по-далеч.