Страхотна тупалка спаси Дженоа в 95-ата минута

С попадение на Оливие Нтчам в сетния миг, тимът на Дженоа се спаси от поражение на "Мараси" от Болоня. Футболистите на Роберто Донадони водиха с 1:0 до 95-ата минута, когато френският халф намери неспасяемо далечния ъгъл на Антонио Миранте. Това е гол №1 в Серия "А" за тъмнокожия играч с екипа на "грифоните".

Двата състава си размениха по едно полувреме, но до хубавия изстрел на Нтчам изглеждаше, че Андреа Мандорлини ще дебютира със загуба начело на домакините. В 57-ата минута не по-малко красив гол реализира Федерико Вивиани, който с прекрасен шут препарира Еудженио Ламана под рамката на Дженоа. За късното изравняване помогна червеният картон на Василис Торосидис, който стана факт в 75-ата минута.