Светльо Тодоров дебютира с победа начело на ЦСКА-София 2

Дубълът на ЦСКА-София победи с 2:0 Несебър в мач от 18-ия кръг на Втора лига. Срещата бе дебют за новия наставник на “червените” Светослав Тодоров. Домакините стигнаха до успеха с попадения на Красимир Станоев и Тонислав Йорданов. Първият се разписа минута преди почивката с топовен шут от границата на наказателното поле, а вторият в 67-ата след добавка при един удар на Милчо Ангелов. До края на срещата домакините от София пропусна добри възможности да направят победата си по-изразителна.  Така ЦСКА-София събра 27 точки и заема шеста позиция. Несебър пък е с две по-малко на осмо място.