Хъл пропусна шанса да се измъкне от зоната на изпадащите (видео)

Хъл Сити пропусна чудесна възможност да се измъкне от зоната на изпадащите, след като записа равенство - 1:1, с Бърнли на "Кей Ком Стейдиъм". Том Хъдълстоун изведе "тигрите" напред с гол от дузпа в 72-рата минута. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Майкъл Кийн. Именно Кийн обаче изравни само четири минути след това, когато засече центриране от корнер. Гостите завършиха с човек по-малко, след като в добавеното време Ашли Барнс бе изгонен за два жълти картона.

Брънли, който остава без победа като гост през този сезон, заема 11-о място с актив от 31 точки. Хъл Сити има десет пункта по-малко, което отрежда на "тигрите" предпоследна позиция.