Александър Попов: Имаме своите резерви, оптимист съм за нашия отбор (видео)

Треньорът на волейболния ЦСКА Александър Попов сподели след победата над Левски с 3:1 във Вечното дерби от 17-ия кръг на Суперлигата, че имат своите резерви, разбира се, и е оптимист за тима.

"Мисля, че се получи волейболния сблъсък, който очаквахме. Имаше интрига не само в последния гейм, а и в останалите, независимо че резултатът не беше интригуващ. Публиката остана доволна, имаше масова посещаемост, не само организираните ултраси, а и останалата част. Беше волейболно шоу, свършихме си работата. В този ред на мисли, и Левски не трябва да съжалява, защото играха добре. Тази зала предразполага и в бъдеще да се случват такива неща. И ние направихме много грешки. Просто в геймовете, в които побеждавахме, водихме по-голяма част от гейма. Имаме своите резерви, разбира се, така че съм оптимист за нашия отбор. Остават ни няколко мача от редовния сезон", коментира Сашо Попов.

"Да, не сме очаквали след 5 години в тежко положение, да сме първи в редовния сезон и да спечелим поне сребърните медали, ако е вярно, но е много хубаво. Ние си знаехме, че го можем и ни трябват пари, за да реализираме потенциала си. Хубаво е, че в първия момент, в който намерихме пари, започнахме да реализираме потенциала си. Още малко ще пълним и тази зала за европейските мачове, а и не само ЦСКА, но и софийските отбори. И ние сме готови да направим това при следващо домакинство, въпросът е как се договаряме. За Левски - ЦСКА е лесно да се играе в тази зала, но за други противници ще трябва повече реклама, което също струва пари", каза още наставникът на "червените".

СНИМКИ: ИВАН ЙОЧЕВ и ЕМОНА ЦОНЧЕВА, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ 1 от мача ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:3 - ТУК!!!

ГАЛЕРИЯ 2 от мача ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:3 - ТУК!!!