Фен изпусна луди пари заради петия гол на Сити, Сане му се извини

Футболен запалянко в Германия се размина с огромна печалба от 34 200 евро срещу само 2 евро заложени за точен резултат на мачовете от Шампионската лига във вторник. Около час преди началото на двубоите той заложил, че Байер (Леверкузен) ще загуби от Атлетико Мадрид с 2:4, а Манчестър Сити ще спечели срещу Монако с 4:3. Първата му прогноза излиза - 4:2 за испанците, но втората му "избяга" за 8 минути, след като Сити надви с 5:3. До 82-ата минута на "Етихад" резултатът беше точно 4:3, но тогава германският национал Льорой Сане заби петото попадение.

"Четох за това във вестниците, съжалявам за бедния човек", написа Сане в профила си в Twitter.