Fairplay отново Балкански шампиони при аматьорите в София

Румънският тим спечели финала срещу Карамба и така вдигна купата на Вамбос Балканска Купа 3. Fairplay спечелиха и първото издание на турнира, което се проведе преди година отново в София.
В груповата фаза златните медалисти взеха срещите с Metro Cluj и Ювентус Стара Загора, и завършиха наравно срещу Red Stars ( Румъния). На четвъртфинала победиха Hodor (Румъния), а на полуфинал разгромиха Red Stars с 8:0. За да достигнат до финал, Карамба завършиха втори в групата си с 2 победи и 1 загуба. На четвъртфинал детронираха шампиона Varna Firm, в мъжка битка, завършила 2:2 в редовното време и спечелена от пловдивчани при дузпите. На полуфинал повториха същия резултат и победата на дузпи, но този път срещу Joga Bonito. На финала Fairplay бяха видимо по-свежи и така спечелиха с 4:0.
 Red Stars взеха бронзовите медали, след победа срещу Joga Bonito в мач за третото място. Така въпреки, че играта им не вървеше на полуфинала, те подпечатаха доброто представяне в турнира, като спечелиха малкия финал.