Монпелие обърна Сент Етиен

Монпелие победи с 2:1 Сент Етиен в мач от 26-ия кръг на Лига 1. Южняците стигнаха до обрат, след като губеха с 0:1 на почивката. Кевин Моне-Паке откри за “зелените” още в 12-ата минута, но през втората част домакините взеха трите точки с попадения на Пол Ласне и Стив Муние. Гостите приключиха мача и с човек по-малко, тъй като Хорхе Интима получи два жълти картона и трябваше да напусне предварително терена.

С победата си днес Монпелие заема 11-о място с актив от 32 точки. Сент Етиен от своя страна вече изостава с четири и мач повече от големия враг Лион, който е на четвъртата позиция, която дава право на участие в Лига Европа догодина.