Касъмпаша измъкна равенство като гост на Фенербахче, Попов с жълт картон

Българският национал Страхил Попов игра пълни 90 минути при равенството 0:0 за Касъмпаша при визитата на гранда Фенербахче в 21-ия кръг на турската Суперлига. С това равенство Касъмпаша събра 25 точки и е на 12-о място. Фенерите са 4-и с 37, след като вече четвърти пореден мач не познават успеха. Другият българин в отбора на гостите Васил Божиков остана на резервната скамейка.

Страхил Попов пък видя жълт картон от съдията Айдънус, след като фаулира вратаря на Фенербахче Волкан Демирел в малкото наказателно поле. Самата среща не блестеше с кой знае колко голови положения и двата отбора отправиха общо три удара в очертанията на вратите.

По-рано днес Димитър Рангелов се появи в 60-ата минута на терена за Коняспор, който отстъпи с 0:2 при гостуването на Генчлербирлиги. Рангелов влезе на мястото на Мехмет Услу, като към този момент Сердар Гюрлер вече беше вкарал два гола за домакините. Победата беше много важна за отбора от Анкара, който събра 26 точки и се придвижи на 11-о място. Коняспор на Рангелов е на 7-о място с 28.