Сасуоло превзе "Фриули" с късни голове

Отборът на Сасуоло надви с 2:1 като гост Удинезе в мач от 25-ия кръг на италианското първенство. Сасуоло успя да направи обрат, след като още в 7-ата минута Секо Фофана с бомбен шут от въздуха от дъгата на наказателното поле опъна мрежата зад Андреа Консили за 1:0. В 70-ата минута Грегъри Дефрел изравни с удар от въздуха отблизо, а отново той в 79-ата минута донесе победата на гостите. Нападателят на Сасуоло изпрати топката в мрежата с шут извън наказателното поле, като стражът Орестис Карнезис само изгледа как кълбото попада във вратата му.

След този успех тимът на Еузебио Ди Франческо заема 12-о място с 30 точки. Удинезе пък е 13-и с 29 точки.