Каляри сложи край на победната серия на Сампдория

Отборите на Сампдория и Каляри завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от 25-ия кръг на Серия "А". Маурисио Исла изведе гостите от Каляри напред в резултата в 6-ата минута с хубав удар, след като бе изпуснат от защитата на Самп в наказателното поле на домакините. В 22-ата минута Луис Муриел проби отляво и опита пас към Фабио Куалярела, който от границата на вратарското поле намери начин да отправи отличен удар и да изравни резултата.

Равенството сложи край на мини-серията на Самп от 3 поредни победи, докато Каляри - вече в 5 последователни срещи в първенството няма победа.

Сампдория заема 10-о място в класирането с 34 точки, докато Каляри е 14-и с 28 точки.