Стамен Белчев: Доволен съм, но има още страшно много, което желая

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев остана доволен от победата на "червените" с 2:0 над Черно море в Каварна. Въпреки успеха обаче специалистът отчете, че има "страшно много" неща от играта, които има да изисква от футболистите.

"Равностойно първо полувреме, след почивката надиграхме Черно море. Още преди първия гол имахме 2-3 положения, които трябваше да реализираме. Доволен съм, но има страшно много от играта, каквото да желая, но това ще остане от съблекалнята. Като цяло бяхме запознати с играта на Черно море, както предполагам и те с нашата.

През второто полувреме имахме задачи в средата на терена, които свършихме, а и резервите се справиха. Играхме с желание и старание. Тайната да не допускаме гол? Тайната е в колективната игра. Трябва да играем отговорно и резултатите ще дойдат. Знам, че можем много повече. Трябва да владеем топката. Има върху какво да се работи. Има още много мачове до края на първенството. Крачка по крачка вървим. ЦСКА гледа да побеждава във всеки мач. Трябва да сме максимално концентрирани и да радваме феновете, разбира се. Надявам се до следващия мач да можем да използваме всички нови", сподели Стамен Белчев.