Локомотив (Русе) разгроми с 10:0 Дунав (Сливо поле)

Локомотив (Русе) разгроми с 10:0 четвъртодивизионния Дунав (Сливо поле) в контролна среща играна тази сутрин. С по три гола за „железничарите“ се отчетоха Мартин Недков и Мартин Иванов, два пъти бе точен Мартин Атанасов. Един гол добави Динко Дерменджиев, а гостите успяха да си вкарат и автогол при 4:0. Двубоят се игра на добре подготвения изкуствен терен на стадион „Дунав“ в Русе.

Мартин Иванов откри резултата, разписвайки се директно от пряк свободен удар. Последваха голове на новите играчи в тима на „железничарите“ – Мартин Недков и Динко Дерменджиев. Резултатът набъбна до 4:0, когато гостите си отбелязаха нелеп автогол при центриране пред тяхната врата. До края на полувремето Недков вкара втория си гол в мача за 5:0.

„Железничарите“ въобще не си и помислиха да смъкнат оборотите през второто полувреме. Головата серия бе продължена почти веднага след подновяването на играта. Мартин Атанасов засече с глава прецизно центриране на Мартин Иванов за 6:0. С нови голове на тримата Мартиновци – Недков, Иванов и Атанасов, локомотивци доведоха нещата до 9:0 в средата на втората част. Резултатът стигна до двуцифрено изражение с гол на Мартин Иванов в 75-ата минута.

В същото време стана ясно, че следващата контролна среща на Локо (Русе) ще бъде като домакин на „Дунаря“ от съседния румънски град Гюргево. Проверката е насрочена за 25 февруари, събота, от 13:00 ч. на стадион „Дунав“.