Занев завърши с победа лагера в Турция

Българският национален бранител Петър Занев и неговият Амкар Перм победиха с 1:0 казахстанския Актобе Ленто в последната си контрола от втория подготвителен лагер в турския курорт Белек.

Единственото попадение в мача реализира Януш Гол пет минути преди края на срещата. Занев отново изведе отбора си с капитанската лента  и изкара пълни 90 минути на терена. Юношата на Пирин чБлагоевград) игра в центъра на отбраната на своя отбор.

С тази контрола приключи 14 дневния втори лагер за Амкар в Белек. А предстои и трети лагер - от 24-ти февруари до 3-ти март , който ще бъде отново в Белек.