Виктория Волей с нова победа във Висшата лига

Отборът на Виктория Волей (Пловдив) постигна първата си победа във Висшата лига за 2017 година.

Пловдивчани надиграха тима на Град (Белоградчик) с 3:1 (25:15, 25:12, 23:25, 25:19) гейма в двубой от 12-ия кръг на Група А, който се игра в залата на СУ „Цар Симеон Велики“ в Пловдив. Домакините бяха водени в този мач от помощник-треньора Атанас Митрев, докато старши треньорът Драган Иванов беше сред зрителите в залата.

Така, два кръга преди края на редовния сезон, Виктория Волей е с актив от 16 точки (5 победи и 5 загуби) и заема 4-о място във временното класиране. Със същия актив, но с по-добра геймова разлика, е и третият Ботев (Луковит).