Литекс удари Спартак (Плевен)

Третодивизионният Литекс продължи с доброто си представяне в подготвителния период. Днес се наложи над гостуващия му Спартак (Плевен) с 1:0. Победата донесе Руслан Иванов с точен удар от 20 метра четвърт час преди края. В 85-ата минута пък новото попълнение в селекцията на Живко Желев – Преслав Антонов можеше да накаже бившия си вече тим, но уцели гредата.

Като цяло домакините бяха по-добри след почивката. Съперникът им не сътвори нищо в тази част от мача. През първото полувреме обаче имаше три възможности за гол, но Крис Гади и Григор Долапчиев на два пъти не успяха.