Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика

Аталанта не сгреши срещу Тонев и компания (видео)

Отборът на Аталанта се поздрави с трета поредна победа в Серия "А". В мач от 25-ия кръг тимът от Бергамо надви с 1:0 като домакин Кротоне. Попадението реализира три минути след паузата Андреа Конти. Той бе точен с удар отблизо след подаване отляво на Андреа Петаня.

За Кротоне 28 минути записа българският офанзивен халф Александър Тонев. Той смени в 62-ата минута Адриан Стоян, но не успя да помогне на тима си да достигне поне до равенство, а в края на срещата Алехандро Гомес от Аталанта удари греда.

Аталанта заема четвърто място в класирането с 48 точки, докато Тонев и компания се намират на предпоследната 19-а позиция с 13 точки и са с минимални шансове за оставане в елита.