Почетино: Намираме се в лош период

Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино нямаше как да е доволен след поражението с 0:1 от Гент в Белгия в първия 1/16-финален сблъсък между двата тима в Лига Европа. Наставникът заяви, че отборът му се намира в лош период в момента, но се надява играчите му да обърнат нещата в реванша на "Уайт Харт Лейн" след седмица.

"Това е само първият мач и нищо не е решено. Срещата бе равностойна в началото, а през второто полувреме ние дори играхме по-добре, след като променихме схемата на игра. След това обаче получихме гол от първата ситуация и заради това попадение загубихме. Не показахме най-доброто, на което сме способни, но показахме правилната нагласа и опитахме да победим. Борихме се, но не по най-добрия начин. Не знам дали става въпрос за липса на увереност. Преди мача с Ливърпул бяхме в серия от 11 срещи без загуба. Може би просто сме в лош период. Гент излезе пределно мотивиран от първата минута, но смятам, че ние им се противопоставихме добре. Срещата бе трудна, защото Гент показа, че в Лига Европа играе на много високо ниво", заяви Почетино.