Левски (Карлово) с минимална загуба от поляци в Турция

Отборът на Левски (Карлово) приключи със загуба лагера в Турция. Възпитаниците на Красимир Манолов паднаха в Алания с 1:2 от полския Стал Миелец. Голът за българския отбор реализира Ангел Здравчев в 58-та минута, а за поляците точни бяха Камил Радулж в 23-та и влезлия като резерва Щимон Собчак в 67-та минута. При второто попадение останаха и сериозни съмнения за засада.
За Стал играха до 80-тата минута и двамата българи Алекс Колев и Васил Панайотов.

Левски Карлово игра общо три контролни срещи в Турция. В първата бяха победени юношите на Тобол (Казахстан) до 19 години, а във втората Левски отстъпи на лидера във второто ниво на грузинския футбол ВИТ с 1:3.