Несебър удари Созопол с 4:2

Несебър победи с 4:2 Созопол във втори мач от днешната програма на Pomorie cup. "Делфините" започнаха ударно мача, като до 5-та минута вече водеха с 2:0. Само 120 секунди игра бяха необходими на възпитаниците на Николай Русев, за да поведат в резултата. Галин Димов изведе Ерай Карадайър, който с удар по земята прати топката в мрежата за 0:1. Три минути по-късно Емин Ахмед засече от въздуха центриране в наказателното поле, удвоявайки аванса на Несебър. Три минути преди края на полувремето Ерай Карадайър направи аванса на своя отбор още по-сериозен.

През втората част двата тима си размениха по едно попадение. В 70-та минута след центриране от ъглов удар топката попадна у Любомир Илиев, който с прецизен удар я насочи в мрежата за 1:3. Пет минути по-късно отново след центриране от корнер топката рикошира в играч на Созопол и спря във вратата на Нотев за 4:1. Минута преди края на мача, Станимир Баев оформи крайното 2:4 след точно изпълнена дузпа.

На 18.02. (събота) от 14:00 часа се играе последна среща между ОФК Поморие – ОФК Несебър

снимка:kotasport.com