Юношите на Монтана победиха Бдин (Видин)

Юношите старша възраст на Монтана записаха престижна победа с 3:2 над третодивизионния Бдин (Видин). И петте гола в контролната среща, която се игра на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс "Огоста", бяха отбелязани преди почивката.

Гостите поведоха в 17-aта минута чрез Александър Соколов. Девет минути по-късно новото попълнение в състава на Бдин Цветан Цветанов удвои. Домакините, които играят в елитната "А" група  до 19  години направиха пълен обрат в последните пет минути на полувремето.

В 40-ата с удар от далеч Светлин Димитров изпрати топката под гредата. Две минути по-късно Християн Илиев шутира опасно, вратарят изби, но бе безсилен при добавката на Пресиян Цвятков. След още две Николай Христов центрира отляво и Християн Илиев донесе победата на Монтана.