Юношите до 16 загубиха тежко в Израел

Юношеският национален отбор на родените през 2001 г. (U16) записа тежко поражение с 0:6 (0:3) от Израел на приятелския турнир в Тел Авив, насрочен от УЕФА за т.нар междинни възрасти, за които през годината няма достатъчно пълен календар. Головете за домакините паднаха в 15-ата, 38-ата, 39-ата, 44-ата, 65-ата и 80-ата минута. Вчера българският тим отстъпи пред Русия с 0:1, а днес руснаците постигнаха втора победа- 3:0 над Чехия. Така в четвъртък спрещата между руснаците и израелците ще играят финал за първото място. Селекцията на Викторио Павлов се противопоставя на чехите от 11:00 часа в своеобразен мач за 3-ото място.