Хасково се наложи над Берое, срещата прекъсната за 40 минути заради сбиване по трибуните

Хасково 2012 остана начело в класирането след победа над Берое с 82:76 в женското баскетболно първенство. Домакините изковаха победата в края на втората четвърт, когато направиха серия от 9:2 и не оттеглиха на почивка с аванс от 8 точки.

Срещата бе съпътствана от грозни сцени по трибуните, където привърженици на двата отбора се сбиха в началото на последната част и мачът бе прекъснат за около 40 минути. В крайна сметка публиката бе изведена от залата и срещата се доигра пред празни трибуни.

Челси Лий и Радостина Димитрова бяха най-резултатни за Хасково с по 22 точки. За Берое се отличи Джазмин Пъркинс с 27 точки.