Сливнишки герой победи Септември (Симитли) в контрола

Трета поредна победа постигна тимът на Сливнишки герой. На градския стадион в Симитли, при отлични условия, гостите от Сливница поведоха в резултата в 15-ата мибута, след като Ивайло Цветков се разписа от дузпа. Бившата звезда на Пирин (ГД) и Литекс Борислав Хазуров изравни в 22-ата минита. Юношата на ЦСКА Димитър Маймунков направи 1:2. Андон Гущеров изравни резултата, така завърши и първата част.

На полувремето в двата отбора бяха извършени много промени, като в игра се появиха състезатели дошли на проби. В 60-ата минута играчите на Петър Малинов вкараха трети гол в мрежата на Симитли. До края на мача нови голове нямаше.