Славия падна от тима на Стойчо Младенов (видео)

Славия загуби от водения от Стойчо Младенов тим на Кайсар (Казахстан) с 0:1 в последната си контрола по време на подготвителния лагер в Алания. Единствения гол в мач реализира бившият нападател на Черно море и Локомотив (Горна Оряховица) Матиас Курьор в 11-ата минута. Той засече центриране отляво и отблизо с глава реализира.

През второто полувреме двамата треньори направиха много смени и това се отрази на играта. Най-близо до изравнителното попадение за Славия бе Китан Василев, който в 70-ата минута с много силен удар от 10-ина метра прати топката малко над напречната греда.

По време на дългия лагер, който продължи 25 дни, Славия изигра общо 7 контроли, в които записа 3 победи и 4 загуби. Днешният мач на Славия бе ръководен от международни рефери от Русия и бе изгледан от много руски и молдовски съдии, които са на подготовка в Алания.