Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Преотстъпен от Левски блесна с два гола за Локо Сф срещу Миньор (видео)

Локомотив (София) победи с 3:1 третодивизионния Миньор (Перник) в контролна среща, която се игра на стадиона в квартал Надежда.

Първото полувреме завърши при резултат 0:0. Леко териториално предимство имаше отборът на Локомотив, а двата тима пропуснаха по една чиста голова ситуация.

Локомотивци откриха резултата в 57-ата минута чрез преотстъпения от Левски Илия Димитров, който засече върната от крилото топка и от 10-ина метра я прати в мрежата на перничани - 1:0.

По абсолютно същия начин стана и второто попадение в мача, което падна в 67-ата минута, а негов автор отново беше Илия Димитров. Само след още 120 секунди Емил Виячки си вкара автогол в опита си да пресече центриране в наказателното поле и така Миньор се върна в мача. Крайното 3:1 оформи Александър Манолов, който нахлу в наказателното поле минута преди последния съдийски сигнал.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg