Спартак Пл би Банско в Петрич

Спартак /Плевен/ победи с 3:1 Банско в приятелски мач в Петрич. Отборът на Александър Георгиев владееше инициативата през целия двубой. Тон за успеха даде възстановеният след травма Крис Гади, който се възползва от отличен пас на Григор Долапчиев. Това бе единственото попадение за първото полувреме. Преднината можеше и да е категорична, но Долапчиев пропусна две възможности. В началото на втората част Тихомир Тодоров матира вратаря на съперника с шут от 20 метра. После Кевин Озей премина половината терен и няколко противници за 3:0. След рикошет в крака на централния бранител на Спартак – Цветелин Радев стана 3:1. Съотборниците му отправиха още удари към отсрещната врата, но съотношението се запази.